Susitvarkome kompiuterį be išlaidų

1234

Šią savaitę teko tvarkyti kelių draugų kompiuterius. Iš tiesų prašančių padėti kuo toliau tuo daugėja, manau daugės ir toliau kol Lietuva skendi krizzėje. Juk geriau pačiam arba draugo pagalba susitvarkyti kompiuterį, nei nešti „specialistui“ už pinigus.

Dažniausiai pasitaikantys klausimai yra apie opreacinės sistemos perrašymą, na čia niuansų būna išties daug. Taip pat kreipiasi pagalbos tada, kai kompiuteris būna „užgriozdintas“ (prišiukšlintas), arba pasigavęs virusų. Į šiuos klausimus bent jau man atsakyti yra lengva, bet kartais nusibosta, tad nusprendžiau padaryti šiokį tokį sąrašėlį ką daryti, kad jūsų kompiuteris nebūtų „užgriozdintas“ ir ką daryti kai tai įvyksta, juk dėl to ką gali padaryti pats draugo kliudyti nereikia.

Susitvarkome kompiuterį be išlaidų

  1. Iš pradžių siūlau dalyvauti kompiuterių forumuose, čia sužinosite daug ką apie juos, bei galėsite taip pat ir paklausti su kompiuterių problemomis susijusių klausimų. Siūlau Compiuterbild ir Kompiuterija forumus, pats dalyvauju Computerbild forumo diskusijose.
  2. Kaip tvarkyti kompiuterį ir jo nešiukšlinti galite sužinoti šiame mano įraše: Dažniausiai užduodami klausimai apie kompiuterį , šiame įraše taip pat galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
  3. Dažniausi klausimai apie operacinės sistemos perrašymą yra susiję su Windows 7, tad viską apie perrašyma Windows 7 sužinosite čia, kitas versijas čia ir Linux čia.
  4. Į dauguma klausimų atsakymus galite rasti Google paieškoje, bei dar pasižiūrėti Naudingų įrašų puslapyje.
  5. Na o kaip pabandysit problemos paieškot patys ir tikrai nerasit tada jau galite „trukdyti“ savo draugus, bei mane. Mano kontaktus rasite čia.

Sėkmės!

Na štai, penki sprendimai kaip susitvarkyti kompiuterį be išlaidų, jei turite savo patarimų rašykite komentaruose, manau tikrai padėsite kitiems, kurie nori susitvarkyti kompiuterį be išlaidų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: